PTASZYNY NA URODZINY
PTASZYNY NA URODZINY

Ptaszyny na urodziny to naklejki ścienne dla dzieci. Łatwa i oryginalna aranżacja pokoju, a przy tym super zabawa dla Was! Narodziny bobaska to niesamowite wydarzenie. Przygotuj dla niego śliczne miejsce i pamiętaj też, że maluszki chętnie ćwiczą swój wzrok na mocnych, kontrastowych zestawieniach. Ptaszyny na Urodziny łączą te dwa wymogi - Tobie ułatwią aranżację wnętrza, a dziecku rozwój. Naklej Ptaszyny jak chcesz, doklej im oczka, ułóż z nich swoją ścienną historyjkę i opowiedz ją dziecku!

press to zoom
DUCH SPORTOWY DWUPAK
DUCH SPORTOWY DWUPAK

Koszulki Duch Sportowy to naklejki ścienne kredowe dla prawdziwego fana sportu. Przyklej Ducha Sportowego, zaprojektuj i narysuj swoją koszulkę klubową i rozpisz treningi. Oryginalna ozdoba w pokoju sportowca. Jedna pompka, trzy przysiady i gotowe.Tak dla sportu! Wymiary jednej koszulki: szerokość 52 cm x długość 52 cm. Opakowanie zawiera 2 wzory. Naklejki wykonane są z trwałej folii samoprzylepnej. Instrukcja obsługi w opakowaniu. Koszulki Duch Sportowy zaprojektowaliśmy i produkujemy Polsce.

press to zoom
POTWORNY PLAN LEKCJI
POTWORNY PLAN LEKCJI

Szkoła to strasznie poważna sprawa, ale nie z Potwornym Planem Lekcji! Potworny Plan Lekcji to naklejka ścienna i jednocześnie tablica do pisania kredą. Daje wiele kombinacji naklejania, a dodatkowo po doklejeniu oczek każdy potwór zmieni swój wygląd. Twoje dziecko stworzy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny plan lekcji. Jego układanie dostarczy Wam fajnej zabawy i przy tym będzie wspaniałą okazją do przemiany pokoju. Zobacz więcej:

press to zoom
LEP NA MUR
LEP NA MUR

LEP NA MUR to zestaw naklejek gotowy do szybkiego przyklejania na ścianę, szafkę czy lodówkę wszystkich istotnych informacji, pięknych prac i fotografii. Przydatny w każdym domu niezależnie od wieku użytkownika. Nie zgubi się z nim ważnych notatek. Pomaga kolekcjonować wspomnienia. Oryginalny i praktyczny upominek dla każdego. Kolekcjonuj wspomnienia, nie gub ważnych karteczek i karteluszek. Lep na mur i nie wbijaj szpileczek! BEST GIFT DESIGN 2017/ 3 m-ce

press to zoom
WZOROWE MOZAIKI
WZOROWE MOZAIKI

Wzorowe Mozaiki to bombowy pomysł na niepowtarzalną dekorację i zabawę. Pobudzają wyobraźnię i uczą. Możecie ułożyć jedyne w swoim rodzaju wzory na szybie, lustrze czy drzwiach i świetnie się przy tym bawić! Oryginalne zazdrostki odmienią Wasze okno i przysłonią od wścibskich. Wymyślcie swój wzór, bohatera okiennego, zwierzątka czy historie i obserwujcie świetne efekty świetlne, w zależności od okazji, chęci czy nastroju!

press to zoom
WIELKA MIARKA
WIELKA MIARKA

Mierzenie może sprawić wiele radości Tobie i Twojemu dziecku. Dzięki Wielkiej Miarce na ścianie możecie zmierzyć swój wzrost, porównać i sprawdzić ile kto urósł (do 210 cm!). To dobra okazja do wspólnej zabawy. Wielka Miarka odmieni również wygląd wnętrza i jest zaskakującą dekoracją. Warto się z nią zmierzyć! Wymiary: szerokość 15 cm x długość 210 cm Miarka wykonana jest z trwałej folii samoprzylepnej. Drukowana w przyjaznej dzieciom nietoksycznej technologii lateksowej. Zobacz więcej:

press to zoom
ŁOWCA TALENTÓW
ŁOWCA TALENTÓW

Łowca talentów to wyjątkowa galeria ścienna udostępniająca gotowe formaty idealne do rysowania dla małych artystów. Łowcę możesz przykleić odpowiednio do miejsca, którym dysponujesz w pionie, poziomie czy na skos. Tylko pamiętaj, nie wycieraj bez pytania!

press to zoom
ZOOBACZ BOBASKU
ZOOBACZ BOBASKU

Bobaski chętnie ćwiczą swój wzrok na mocnych, kontrastowych zestawieniach. Przyklej naklejki nad łóżeczkiem, przewijakiem czy w miejscu, w którym bawi się dziecko. Zobaczysz jak chętnie będzie koncentrowało się na wzorach. Dobre ćwiczenie dla początkujących. Zoobacz Bobasku to oprócz ćwiczeń również dekoracja pokoju, która może pozostać z Wami na dłużej. Pomysł na pierwszy prezent! Do ZOObaczenia! Wymiary jednego zwierzątka: szerokość ok. 15 cm x długość ok.15 cm. Opakowanie zawiera 7 wzorów

press to zoom
STRAŻNICY ŚWIATŁA
STRAŻNICY ŚWIATŁA

Strażnicy Światła mają strzec i pilnować eko porządku! Mówią: Zgaś światło! Oszczędzaj światło! A w nocy... w nocy pomagają znaleźć drogę do włącznika! Zatrudnijcie swojego strażnika, przyklejcie wokół włącznika, a będzie solidnie pracował! Świeć przykładem!

press to zoom