PTASZYNY NA URODZINY
PTASZYNY NA URODZINY

Ptaszyny na urodziny to naklejki ścienne dla dzieci. Łatwa i oryginalna aranżacja pokoju, a przy tym super zabawa dla Was! Narodziny bobaska to niesamowite wydarzenie. Przygotuj dla niego śliczne miejsce i pamiętaj też, że maluszki chętnie ćwiczą swój wzrok na mocnych, kontrastowych zestawieniach. Ptaszyny na Urodziny łączą te dwa wymogi - Tobie ułatwią aranżację wnętrza, a dziecku rozwój. Naklej Ptaszyny jak chcesz, doklej im oczka, ułóż z nich swoją ścienną historyjkę i opowiedz ją dziecku!

DUCH SPORTOWY DWUPAK
DUCH SPORTOWY DWUPAK

Koszulki Duch Sportowy to naklejki ścienne kredowe dla prawdziwego fana sportu. Przyklej Ducha Sportowego, zaprojektuj i narysuj swoją koszulkę klubową i rozpisz treningi. Oryginalna ozdoba w pokoju sportowca. Jedna pompka, trzy przysiady i gotowe.Tak dla sportu! Wymiary jednej koszulki: szerokość 52 cm x długość 52 cm. Opakowanie zawiera 2 wzory. Naklejki wykonane są z trwałej folii samoprzylepnej. Instrukcja obsługi w opakowaniu. Koszulki Duch Sportowy zaprojektowaliśmy i produkujemy Polsce.

POTWORNY PLAN LEKCJI
POTWORNY PLAN LEKCJI

Szkoła to strasznie poważna sprawa, ale nie z Potwornym Planem Lekcji! Potworny Plan Lekcji to naklejka ścienna i jednocześnie tablica do pisania kredą. Daje wiele kombinacji naklejania, a dodatkowo po doklejeniu oczek każdy potwór zmieni swój wygląd. Twoje dziecko stworzy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny plan lekcji. Jego układanie dostarczy Wam fajnej zabawy i przy tym będzie wspaniałą okazją do przemiany pokoju. Zobacz więcej:

LEP NA MUR
LEP NA MUR

LEP NA MUR to zestaw naklejek gotowy do szybkiego przyklejania na ścianę, szafkę czy lodówkę wszystkich istotnych informacji, pięknych prac i fotografii. Przydatny w każdym domu niezależnie od wieku użytkownika. Nie zgubi się z nim ważnych notatek. Pomaga kolekcjonować wspomnienia. Oryginalny i praktyczny upominek dla każdego. Kolekcjonuj wspomnienia, nie gub ważnych karteczek i karteluszek. Lep na mur i nie wbijaj szpileczek! BEST GIFT DESIGN 2017/ 3 m-ce

WZOROWE MOZAIKI
WZOROWE MOZAIKI

Wzorowe Mozaiki to bombowy pomysł na niepowtarzalną dekorację i zabawę. Pobudzają wyobraźnię i uczą. Możecie ułożyć jedyne w swoim rodzaju wzory na szybie, lustrze czy drzwiach i świetnie się przy tym bawić! Oryginalne zazdrostki odmienią Wasze okno i przysłonią od wścibskich. Wymyślcie swój wzór, bohatera okiennego, zwierzątka czy historie i obserwujcie świetne efekty świetlne, w zależności od okazji, chęci czy nastroju!

WIELKA MIARKA
WIELKA MIARKA

Mierzenie może sprawić wiele radości Tobie i Twojemu dziecku. Dzięki Wielkiej Miarce na ścianie możecie zmierzyć swój wzrost, porównać i sprawdzić ile kto urósł (do 210 cm!). To dobra okazja do wspólnej zabawy. Wielka Miarka odmieni również wygląd wnętrza i jest zaskakującą dekoracją. Warto się z nią zmierzyć! Wymiary: szerokość 15 cm x długość 210 cm Miarka wykonana jest z trwałej folii samoprzylepnej. Drukowana w przyjaznej dzieciom nietoksycznej technologii lateksowej. Zobacz więcej:

ŁOWCA TALENTÓW
ŁOWCA TALENTÓW

Łowca talentów to wyjątkowa galeria ścienna udostępniająca gotowe formaty idealne do rysowania dla małych artystów. Łowcę możesz przykleić odpowiednio do miejsca, którym dysponujesz w pionie, poziomie czy na skos. Tylko pamiętaj, nie wycieraj bez pytania!

ZOOBACZ BOBASKU
ZOOBACZ BOBASKU

Bobaski chętnie ćwiczą swój wzrok na mocnych, kontrastowych zestawieniach. Przyklej naklejki nad łóżeczkiem, przewijakiem czy w miejscu, w którym bawi się dziecko. Zobaczysz jak chętnie będzie koncentrowało się na wzorach. Dobre ćwiczenie dla początkujących. Zoobacz Bobasku to oprócz ćwiczeń również dekoracja pokoju, która może pozostać z Wami na dłużej. Pomysł na pierwszy prezent! Do ZOObaczenia! Wymiary jednego zwierzątka: szerokość ok. 15 cm x długość ok.15 cm. Opakowanie zawiera 7 wzorów

STRAŻNICY ŚWIATŁA
STRAŻNICY ŚWIATŁA

Strażnicy Światła mają strzec i pilnować eko porządku! Mówią: Zgaś światło! Oszczędzaj światło! A w nocy... w nocy pomagają znaleźć drogę do włącznika! Zatrudnijcie swojego strażnika, przyklejcie wokół włącznika, a będzie solidnie pracował! Świeć przykładem!